Sağlam bir okçu için yenilenmiş rehber.

Aşağa gitmek

Sağlam bir okçu için yenilenmiş rehber.

Mesaj  TheSeRSeRi Bir Salı Haz. 22, 2010 4:39 pm

Beyler ve hanımlar yeniliyorum yeni yenilediğim için konuda bazı eksiklikler olabilir kusura bakmayın

Statlardan başlayalım.

3 Dex 2 Vit:Board.metin2.orgda bir konusu olan arkadaştan esinlendiğim stat yöntemi 2 dex 1 vit derseniz vit çok eksik kalır okçu için.2 vit 1 dex dersenizde dex yetersiz kalır full vit desenizde artık hp li itemler 2k hp ye kadar çıktı bonuslarda bu yüzden 3 dex 2 vit i seçin.Her levelde 3 statü gelse de diğer levelde 5. ye kadar bekleyin öyle verin.30 levelde başlangıçtan varolan statları saymassak 3 dex 2 vitle:54 dex 36 vit sahibi olursunuz.36 vit size 36 savunma degeri ve 1440 hp gelecek her leveldede 30 hp size gelecek 1 leveldeki hpniz +1440hp +870 hp olacak.Dex te canavar kesmenizde yeterli olacak size saldırı hasarı savuşturma ve defans verecek.

Statların etkileri.

Vit:Savunma +40 hp
İnt:Sp verir.Büyü savunması verdiğide söylenmektedir.
Str:Saldırı hasarı verir.
Dex:Str kadar saldırı hasarı +silahınıza göre saldırı hasarı verir mesala gby niz varsa var olan vuruşunuza 7-9 katkıda bulunurken mesala geniş kılıçta 1-2 arttırma yapılır yani Toplam vuruşunuzu belirler kılıçta daha az vermesinin nedeni saldırı hasarının az olması ve 4 vuruş yapmasıdır kılıcın.Dex ayrıca savunma ve savuşturmada verir.Savuşturma da defans a katkıda bulunur.

Skiller.

Ateşli ok>Zehirli ok>Tekrarlanan Atış>Hafif adım veya ok yağmuru.

Ateşli oku zehirli ok tan önce yapma nedenimiz şu az levelde zehirlemenize rağmen saldırı gücünüz çok az kalabilir skillerde zehirlemedigi takdirde de yenilmeniz zaten kesinlesir.

Yüksek damageye ulaşmak için dex i belli seviyeye getirmeniz ve gby almanız gerekmektedir.

Bu yüzden 20 levelde 1 master ve 3 1 puanlik skill iniz oldugunu düsünün(Hafif adıma puan verilmez 1 puanda işe yaramaz).
Ateşli ok ile yüksek damageyi sağlar 30 level gibi bi zamandada zehirli oku yeterli zehir yüzdesine getirirsiniz zaten 9-10 puanda bile yüksek bir zehir gücü varıdr zaten.

Ek bilgi:(Zehirlediğinizde zehirin aldığı hp karşınızdakinin leveline göre artar veya azalır 5 level üstünüzden daha yüksek bir leveli zehirleme oranınız çok azdır.Ve sersemlik bağışıklıklı kalkan takanlar zehirli okun sersemletmesindne kurtulurlar.Sersemletmeli itemlere karşı sersemlik bağışıklıklı kalkan kullanılsada gene de sersemlenilir kalkanın etkisi sadece sersemleten skilleredir bonuslara değildir.

Ateşli ok:En yüksek damage veren ve birden fazla kişiye atak yapabilen 25 sn de dolan okçunun 1. master skillidir.

Zehirli ok:Perfectte %100 zehirleme değişimine sahip olur.25 sn de dolar.
Damage i ateşli ok ve tekrarlanan atış a göre daha azdır.5 level üstünüzden daha yüksek leveli zehirlemeniz çok düşük bir ihtimaldin zehirin %si ancak 5 levele kadar sizden yüksek levele etki eder.P oldugunda sizden 5 level yüksek kişileri ve sizden leveli düşük arkanızda önünüzde yanınızdaki herkesi tek seferde zehirlersiniz ve onları çok zora sokarsınız.

Vs de zehirleyen kazanır çünkü:

1.Hp dolumunu durdurur.
2.Siz sersemlesenizde hala hp alır.
3.1 hp bırakıp süründürür.Tek vuruşta alırsınız son hamle ile.
4.Okçunun ayrıcalığı zehridir.Asla engellenemez ancak zehirleme zararı azaltan % li bonusu olan itemlerle azaltılabilir.

Tekrarlanan atış:Ateşli oktan sonra damagesi en iyi skilldir.15 sn de dolur.Ama çoklu hedefe etki etmeyen tek skillidir okçunun.Diğer skill i de çok lu hedefe etki etsede slot kesmedeki temel güç yay in slotlara vurması dır skillerin değil.

4.Ok yağmuru:Puani arttıkça daha çok hedefe hitap eder.Lonca savaşlarında yarı insan bonusuyla birlikte kullanıldığında kritik de geldiğinde çoğu kişinin canını azaltır.Slot keserken çoklu hedefi vursade işe yaramaz.18 sn de dolar.(Eskiden 12 saniyede dolmasına rağmen çoklu hedefe vurmuyordu bütün okları tek hedefe atıyordur aynı damageyi veriyordu şimdi çoklu hedefi vurup 18 sn de doluyor bu bug giderildi)

5.Hafif adım:Tüy gibisinizdir.Bunu kullandığınızda lonca savaşlarında sersemlik bağışıklıklı kalkanla yenilmez yakalanamaz olursunuz.(Eski 60 level okçumda 60 levele kadar sadece 2 kez ölmüşlüğüm vardır)Ki bağışıklıklı kalkanım olmamasına rağmen.Vs lerde zihinseller sizi yakalayamaz ve bütün skillerini ıskalarlar ve diğer karakterlerden çok iyi kaçıp okla vurabilir.

İtemler:

30 levelde gby almanız şart 30 da en az +5 +6 ya yüksek ortalamalı olsun beceri - si %10 u geçmesin yada %10 %20 beceri arası olsun öyle olursa ortalama - si önemsiz.%30 ortalamlı becerisi olmayan bir gby beceriyi etkilemez böyle söylentilerle ilgilenmeyin ortalama beceriyi etkilemez.

42 de +7 ve üstü ninja takımı(%10 hp sp den emme bonusları +max saldırı değeri verenler hp verenler bu bonusları arayın yansıtma şansı olabilir yada bloklama şanslı bonuslar en önemliside %20 büyü hızı arayın)

1500 hp li zırh bulursanız %10 hp sp den o bonus daha önemlidir.hp niz tam saldırın ızın eksik oldugunu düsünüyorsanızda +50 saldırı değeri olabilir zırhınızda.


Kaskta 40 21 den 40 a kadar falan +5 21 kaskı 40 da falan bi artık +7 sini alın kaskta zehirleme ve hp yüklemesi bonusları güzel olabilir.

Bilezikler kolyelerde küpelerde ayakkabılarda tr ye geldimi hp bonusları bilmiyorum ama 2000 hp li itemlerin geldiğini biliyorum.

Küpede 2000 hp li bonuslar geldiyse +6 kristal küpede 1000 1500 2000 hp bonusu şart.Olmadı onun yerine abanoz küpenin +8 i de olur.Abanoz küpe önemldiri boş geçemyin.Amesist küpede size uygun olabilir bunuda boş geçmeyin.

Cennetin gözü bileziğin bulabildiğiniz en yüksek hp lisini bulup Basabildiğiniz kadar + basın kritik vermesi güzel bir özelliğidir.Kristal bilezikte de hp dolumu sağlayabilirsiniz.

Kolyedede mor yakut kolye hp dolumu nedeniyle güzel.Ama kolyede en önemlisi en yükske + da olması büyü hızı nedeniyle.En yüksek büyü hızları Mor yakut kolya(Amesist kolye olarakta geçiyor) Cennetin gözyaşı veya gözü kolye bunlarda en yüksek büyü hızı Cennetin göz yaşında delici şansı alırsınız mor yakutta hp üretimi sizin seçiminize kalmış..Altın kolye +9 basın ve ondada %10 ok savunması kazanırsınız ve %20 büyü hızı okçulara karşı da yenilmez olursunuz.

Ayakkabıda büyü hızınız yeterliyse hp li anka ayakkabı yetersizse mest eden ayakkabı nın hp lisini bulursanız +9 a kadar basmadan geçmeyin.


Kalkanda levelinize göre seçin Savaş kalkanı>Syk>61 Kalkanları

Beşgene gerekyok.61 kalkanlarının defansları az + dayken az oluyor ama en az +7 takın çünkü karakterlere karşı savunma vermektedir.

Zırhta 42 likten sonra ilerde o 42 lik +9 olursa 61 lik kullanmadan direk 66 ya geçebilirsiniz.66 liga + basmak zordur onun yerine kulede ileride 61 lige +9 basmayıda deneyebilirsiniz.Suralarla vs dışında ve hız gerektirmeyen durumlarda 61 zırhı avantaj sağlayabilir.Genellikle 66 zırhları +6 da kalıyor +7 ye +8 +9 inci istemesi nedeniyle.Ama 61 likler ucuz oldugundan bolca alip +9 denenebilir + siz item basarak kulede.

Ninja zırh ve bıçaklarına + basmak isterseniz şu klavuzdan yararlanın:

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Gby yi sağlamlaştırın +^3 +4 soğutma + bir karakterin taşını basın savaşçı veya ninja uygundur.Gby de kritik bonusu arayabilirisniz.Ama en önemlisi beceridir.Aslında 60 levelde dev kanatlıda uygundur ama 45-60 level arası silahlarda +3 taşlar +4 taşlar gby ye göre çok daha zor geçiyor ve onda beceri yok.

Kutsal sert hızlı ama damagesi azdır.Sarı ejderhada damage daha çoktur ama %15 saldırı hızı var.Tavsiyem sarı ejderha yayıdır.Çünkü ileride 2. kez skillerinizi kullanmayacaksınız genellikle yada ok atmayacaksınız sadece ilk 3 veya 4 skill inizi kullanacaksınız o süre zarfı içinde birinizden biri ölecek.Ve en yüksek damage sarı ejderha da alınır.Onda yarı insan kritik ve 3 karakterin taşını ekleyince farkedersiniz.Birde sarı ejderha kullanmanızın nedeni ileride +9 yapınca ve tr ye buz zindanı gelince ordan düşen karşı atak strateji kağıdı ile Epic Sarı Ejderha Yayı yapacaksınız yani 80 level silahı.
Daha ayrıntılı merak edenler şu konuma baksın:

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Yay karşılaştırması yaparsanız şöyle

Kutsal Sert Yay:+ bastıkça hızı artar.Ejderha yayı ve kutsal sert e artı bastıkça aralarındaki hız ve saldırı gücü artar.

Sarı Ejderha Yayı:+bastıkça Kutsal serte göre daha çok saldırı gücü artar.Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 800x600 ve 162KB ) Buraya Tıklayın


İşte ikiside +9 olunca aralarındaki fark bu.

Buda meraklısına +0 75 havalı çelik yay

Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 1024x712 ve 190KB ) Buraya Tıklayın


Buda +9 Havalı Çelik yay

Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 800x600 ve 166KB ) Buraya Tıklayın


+0 Mavi Ejderha Yayı:Şimdi neden havalı çelik ve mavi ejderha yı önermedim çünkü mavi ejderhada saldırı gücü çok düşük hemde hız da kötü sadece bi exp bonusu faydası var vede kullanmanıza asla değmeyecek bi silah.70 level silahıdır.

Havalı çelik yay da 75 level silahıdır.75 level silahı olmasına rağmen saldırı gücü sarı ejderhadan azdır.Sadece beceri ve ortalama verir.
Ve sarı ejderhada beceri ile birlikte diğer bonusları yakalamanız çok zor.Mesala sarı ejderhada hem %10 kritik hem %10 yarı insan yakalayabilirisniz.Ve 4 tane daha bonus ekleyebilirsiniz.Ama havalı çelikte zaten beceri isterseniz ortalama boşa gidecek.Eğer havalı çelik yay isterseniz %20 beceri yakalarsanız ki bu en yüksek beceridir.O zaman kullandığınıza değer.Ama ortalama düşük olacağı için saldırı hızının artmasıda size bi fayda sağlamaz.

Sarı ejderhada da saldırı gücünün üstünlüğü beceri yerine %10 yarı insan getirdiğiniz takdirde hem düz ok atışları hem beceri vuruşları %10 güçlenir ve 5 bonus daha kullanabilirsiniz.Bu yüzden bunu tavsiye ediyorum.

İleriki levelde size saldırı hızı işinize yaramaz.Bileziklerde +9 kullanırsanız zaten onlar yardımcı olur size.Canavar keserken hangi yay derseniz bu size kalmış isterseniz +6 bi havalı çelik alıp onda %30 dan fazla ortalama yakalarsanız vede kalkanınızda itemlerinizde hayvanlara karşı güçlü bonusunu yüksek tutarsanız.Onlada çok hızlı kesebilirsiniz.Özellikle o havalı çeliği boss keserken kullanmanızda fayda var.Hem saldırı hızı hem yüksek ortalama.Kritiginizde varsa boss keserkende düz vuruşlardada çok sağlam olur.Canavar keserken kararınıza bağlı olarak kılıçta olabilir.Attan kötü itemli 78 level bir şamanın 2. katta sadece kutsayan skilleriyle 2 slot pençe kestiğinin videosunu izledim sizde bir şaman yapıp kendinizi kutsatıp bir kılıçla hayvanlara karşı güçlü bonusuyla o şekildede deniyebilirsiniz.

Canavar keserken silahınızda hayvanlara karşı güçlü bonusu canavarlara karşı güç sağlayan taş kritik bonusu yada kritik taşı arayın.

Master Süresi:En önemli kısımlardan biri bu ilk 4 skill i 17 de açıp 1 skillede 1 puan vermisseniz eğer 69 levelde 4 master iniz olur.

2 tanesini diyelimki 20 de açtınız Birini 18 de diğerinide 19 da olsun birde 1 puanlik skill iniz var 78 levelde 4 master iniz olur bilmem anlatabildimmi 10 levellik fark bayağı uzun süre demektir şöyle yapın

İlkini sıfırlatıp sıfırlatıp 17 de açın diğerlerini 17 puana getiriin açılmazlarsa açmayın onların bk larını alın biriktirin sonra onları gözlem bandıyla 1 puan geri çekip yeniden açmayı deneyin sonra açınca ruh kovma alın ep ile bi günde 30 tane falan okuyun gitsin bk.

Okçu kasmak:

Okçu kasmak zordur benim size önerim 30 a kadar kendiniz çok rahat kasarsınız bıçakçı olursanız 30 a kadar daha da rahat kasarsınzı 30 ken sonradan okçu olunca 17 de masterınızı açın.
20 den 30 a kadar 2. köyde kasın yabani uşaklarla.

30 dan 40 a kadar 35 e kadar ork savaşçısı elit ork 40 a kadar da mistiklerde kasın ama vadinin ortasındaki mistikler değil vadinin en sol en alt kısmındaki adadaki mistiklerle o levelde orda kdp de düşebilir atınız zırhlıysa çok rahat kasarsınız orda.

45 den sonrasında zindanda olabilir yada tapınakta siz kendiniz belirleyin.Hangisi daha rahat gelirse.Zindanda 60 a kadar gelirsiniz.

Dönüşümü grand yapıp Kraliçe kesip dönüşüm paranızı çıkartır hemde o dönüşümünüzle slotta kesersiniz bunla çok hızlı level atlıyacaksınız.Ama çok pahalıya mal olacak.Dönüşümle 1. katta zindanda pençe kesersiniz.

Öbür türlüsü şöyle yapacaksınız.Sağlam bi gby alın Kritikli şamanınızda yüksek ortalamalı gby ile tek slot tek slot kesebilirsiniz.Zindanda.

Ot sazanı yemeniz ve bileziğe çok + basmanız yararlı olacak şöyle yapın cennetin gözü bileziğe + basın hem kritik daha çok gelecek hemde saldırı hızı artacak.Seri kesmek açısından önemli.

Loncadaki arkadaşlarınızda sizi kasmalı bi nevi o loncanın görevidir.Loncalar okçularını kendi yetiştirir.

Loncanın şamanı okçusu falan savaşçıları parti şeklidne zindanın parti şeklinde 1. katta pençelerle kasabilir.

60 a kadar 1. katta kasılırsınız.
60 dan sonra tek slot halinda okla kesin yada 2 slot.Artık onlar yetmemeye başlayınca pençeleri tek slot halinde kesin.77 78 olunca kızıl ormanda agresif slotlar var sanırım 66 zırhı ve +70 item düşüren slotlar.

O slotları dönüşüm yaparak kesin artık dönüşümünüzü p olması lazım.
P olunca 35 yada 40 dk olması lazım kürenin süresi m de g de 10 dk dir.

Küreyle kasarken savunmanız devre dışı kalır silahınız ve itemlerinizdeki bonuslarınız işe yarar zehirleme %10 hp sp emme bonusları işe yarar hp üretimi bonusları bunları kullanın.

90 a kadar o slotlarla gidersiniz daha da fazla exp verecek slot yok zaten emin olun.Ormanda düşürdüğünüz exp yüzükleri ep ile alınandan daha çok exp verir ve 75 ve daha yükske metinlerden düşer.Dönüşümle 3 dk gibi bi sürede o tür metinleri kesersiniz.

Skillerde g açınca ilk olarak master sıralamanıza göre p leride açabilirsiniz.

At konusuna gelince:

En geç 40 da bence zırhlayın bana kalsa ben 35 de zırhlarım canavar keserken 1. ve 2. düzeyde kendi levelinizden yaratıkları attan rahat kesersiniz.

Hiç atınız yokken zırhlı at olması için 11 madalyon ve 500+100 k lazım

21 level at olunca herkesi sersemletenbir skill var o skill i vurunca karşınızdaki bütün herkesi sersemleten bir skill var onu geliştirin o iyidir.Lonca savaşlarında sersemlik bağışıklı kalkanı olmayan herkesi sersemletir.55 levelde atı 21 yapın zaten ilerde lonca savaşlarında herkes sersemlik bağışıklıklı kalkan takar 65 e kadar falan size o skill yardımcı olacak çok hayat kuratarırsınız öyle.


Loncalar:

Loncalarda taktik şudur.Siz zehirleyeceksiniz savaşçılar kesecek.En iyi yöntemdir.

O demin yazdığım herkesi sersemleten skill de çok işinize yarayacak.

Lonca savaşında zırhlı atınız olsun pot unuz olsun bunlar önemli.(Ölmemenizi sağlayan en önemli etkenlerdir).

Eğer birine tam skill vururken attan indi bindi yaparsa o skill in etkisi o kişiye geçmez.Buna dikkat edin tam inip binerken vurmayın.

Lonca savaşında büyü hızı önemli Sarı Ejderhanızda %10 büyü hızı olsun birde zırhınızda %20 büyü hızı mest eden ayakkabı birde +9 kolye olursa o nlar size yeter.

Lonca savaşlarında ayrıca yarı insan bonuslu itemlerde önemli tüm karakterlere böylece daha çok vurursunuz.


Bonuslar:

%hp den ve sp den emme bonusları:Size gelen vuruş kadar 100 de kaçsa
o kadarını emer ve hp veya sp nize ekler.

% yansıtma ve bloklama:Size gelen hasarı almamanızı sağlar bloklama gelen hasar yerine miss diye yazı çıkar.
Yansıtmada ise size hasar gelmez ama gelen hasarı ayrıca karşıdakinede yansıtırsınız.Bloklama korunma taşı ile sağlanır.Yansıtma ise şamanın yansıtma skill ini size bufflamasıyla sağlanır.

max Saldırı gücü veren bonuslar genellikle zırhta oluyo bunlar saldırı gücünü arttırıyo.

Hp veren sp veren bonusları zaten bilirsiniz.

Yarı insan bonusu:Yüzdesi kadar tüm karakterlere o oranla daha çok vurmanızı sağlar.

Kritik:Yüzdesi 10 sa mesala 10 vuruştan 1 i kritik gelir.Kritik gelen vuruşunuz karşınızdakine vuruşun 2 katı olarak hp alır.Öldürücü darbe taşıylada sağlanır.

Delici:Rakibin savunmasının 0 olduğunda vuracağınız kadar vurursunuz zırhı olsa bile yüzdesi isabet ettiğinde.Kavrama taşı sağlar.

Ateş dayanıklılığı:Ejderha şamanının bazı skillerinde zehirleme gibi yakmaya yarayan yüzdeler vardır o sizi yakarken sizden alacağı hp yi azaltır.

Büyü hızları:+4 soğutma taşı mesala %25 büyü hızı verir mesala 25 sn de ateşli ok doluyor ya.(25-(25/4)) kadar skill inizin yeniden kullanma süresinin gelmesini sağlar.

Okçunun diğer bir açığı büyü hızı:

Büyü hızı okçuda 65 e kadar en önemli kısmı.

Mesala şöyle düşünün.

Her seferinde skill inize kritik gelse ne güzel olurdu dimi ben şimdi size o yolu anlatıcam.

Şimdi bize gereken %50 yada daha fazla büyü hızı.
Bize gerekenler:
+4 soğutma taşı=%25büyü hızı
Zırhınızda %20 büyü hızı bonusu
Silahınızda %10 büyü hızı bonusu
+9 bir kolye %20 büyü hızından sayabiliriz
+9 Mest eden ayakkabı %10 büyü hızı

Bu itemlerin hepsini yaparsanız şöyle olur.
%85 büyü hızı olur bu nedemek.
%50 demek 12.5 sn de bir ateşli ok vurmak demek yani büyü hızı yapmasaydık 25 sn de 1k vuracaktık ama şimd %50 sini yaptık desek 2k vuracaz.%85 büyü hızı olunca artık adamı sersemleteceksiniz tam gene kalkacak sersemligi gidecek gene sersemleteceksiniz işte böyle.Sersemlik bağışıklığı olmayan adamı.Gidersiniz böyle 50 levelsiniz diyelim gidip 65 i rahat alırsınız.Sersemlik bağışıklıklı kalkanı yoksa.

Bu büyü hızlarındna en kolay olanları item olarak

+4 soğutmalar gby ye rahat basarsınız bunu.
+9 bi kolye abanoz kolyeleri nedense +9 a çok basıyorlar + basma itemleri kolay olmal ısizde alın bi tane.
böyle %45 büyü hızı olur zaten
Anka ayakkabınında galiba +4 ü %5 büyü hızı veriyor bu şekilde 12.5 sn ye indirirsiniz skilleri.


Vs ler için biraz taktik:

Öncelikle karakterlere karşı savunma yapabilirsiniz kılıç savunması çift e lsavunma büyü savunması çan savunması ok savunması gibi.Bunlar yarar sağlar.Sura dışındakilere karşı illa kılıç savunması gerekmez hepsine para harcayacağınıza sadece yarı insan alabilirsiniz.

Suralara karşı vs yi anlattığım bi konu var zaten buyrun:
Tüm gereken itemler falna burda yazılı.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Zihinsellere karşı çok güçlüdür hep kaçarak ok atın ve skilleri ıskalatın gerisi gelir.

Savaşçılara karşı bedensellerede bi sersemlik bağışıklıklı kalkan alın farkı anlarsınız çok önemli.

Bıçakçı ninjalara karşı bence bi taş yapın çünkü onlar size karşı yapacak.
Bıçakçı ninjalara karşı hp önemli hem zehirlerler hemde bir anda bıçak çevirmeyle 3 lü atıp azaltırlar.
3lü bıçak çevirme vuramamaları için vs nin ortasında büyü hızınız iyi deilse kılıç alıp savurun gümüş klıç uygundur +0 bile olur yoksa mesala 3x800 vuruyorsa
2400 vuracaksa onun yerne 800 vurur.Bıçak çevirmede böylece 1600 hp kar edersiniz.

Büyüli silahlar sizi savurunca kalkın kaçın aynı zihinsellereki gibi.

Şamanlara karşı vs taktiğine gerek yok iyileştirmeci ise full kritikli ve yarı insan lı item takın vurabileceğiniz hit vuruşu yapın tek seferde alın +4 şaman taşı da kullanın gerekirse.Ejderhacıları rahat yenersiniz onlarında skillerini ıskalatın.

Son olarak canavar keserken kullanmanız gereken itemleri yazayım:

Yerdende olsa syh falan kullanmayın ortalamalı dolunayla attan kritikçi şamanla zırhınızda savunma ve kritik taşıyla 42 levelde siyah ork bile kesersiniz.Zehirlemeli itemleriniz olsun %16 olsun toplam ayakkabı ve kolyede olsun.Hp dolumlarını doldurma siyah ork kesmenin mantığıdır.Sersemletmenizde varsa onların kendi kendine 1 hp lerini bırakırsınız.Okla çekin kılıçla kesin.

Bıçağı önermiyorum asla.Ama 70 ve 75 de çakram ve 70 bıçağı yaratık keserken etkili olabilir.
+9 için inci istemez o bıçaklar diğer kılıçlar ister.

+9 da 70 bıçağı %25 yaratıklara güçlü verir bonus olarak %10 canavarlara karşı güçlü %10 kritik getirin +4 canavarlara karşı güçlü taşı basın.
Victor1stin(arha) çarından bir ss kendi forumundan aldım.

Güven.jpg (image)

tıklayarak bakabilirsiniz.

ss nin kaynağı: METÄ°N 2 - BIÃ�AKÃ�I NÄ°NJA REHBERÄ° (Daha çok bıçakçı arkadaşlar için önerilir.)

Canavar kesmek isterseniz ama 75 bıçağı bulursanız daha uygundur.
%30 falan ortalama ile gelirse aynı zamanda %10 canavarlara karşı güçlü gelirse süper olur.+ basınca hızı artacağı için oda yardımcı olur.

Buda en son olarak birde şu konuya bakın.En önemliside budur.Asla hile kullanmayın hile çarlarınızı soymak amaçlıdır sadece.Aşağıdaki konuya mutlaka bakın.
avatar
TheSeRSeRi

Mesaj Sayısı : 13
Kayıt tarihi : 22/06/10

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz